Basında Biz

Yemek sektörünün yeni konsepti “Seç-Tart” hizmete girdi…

Sökeliler Novada AVM de hizmete giren Seç-Tart’ın yemeklerini tartarak arzu ettikleri ölçülerde yiyecekler.

İzmir çıkışlı yemek sektörünün yeni zincir restoranlarından Seç-Tart’ın 7. şubesi Söke - Bodrum Karayolu üzerinde bulunan Novada AVM’de hizmete girdi. İşletmecliğini Ali Sakız, Akın Şentürk, Tuğrul Oyan ve Asım Çıkrıkçı’nın yaptığı Söke Seç Tart’ın açılışını Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, CHP Söke Belediye Başkan Adayı Diş Hekimi Levent Tuncel, Demirciler Odası Başkanı Ahmet Tokmakoğlu, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Kemal Kocabaş ve Ziraat Odası Meclis Başkanı Yılmaz Özel birlikte yaptı.

Açılışta konuşan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; ”Yemek ve yiyecek sektöründe farklı bir konsepti ile karşımıza çıkan Seç-Tart’ın Söke de hizmete girmesini çok önemsiyorum. Bir yandan sağlayacağı istihdam bir yandan Söke’ye ve Novada’ya da ayrı bir katma değer katacağına düşünüyorum. Temennimiz uzun soluklu kalıcı bir mekan olarak hizmet vermesi. Hayırlı olsun.” dedi.

Yaklaşık 80 ayrı yemek ve içeceğin satışının yapıldığı self servis yöntemi ile müşterinin yemeklerini alabildiği Seç Tart da müşteriler arzu ettikleri yemeklerden tabaklarına arzu ettikleri ölçülerde alarak tarttırıp öğünlerini geçiştirilmekteler.

Yeni hizmete giren Seç-Tart’ta fiyatların da ekonomik olması dikkat çekmekte.

Haber; Murat Sülünoğlu

Tarih : 31 Aralık 2018
Link : Söke Ekspres Haber Linki