Franchising

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Yemek sektöründe, günümüzde yemek yeme alışkanlıklarının değiştiği gerçeğinden hareketle; sağlıklı, kaliteli, çok çeşitli ve bütçenize uygun ürünlerin sunumunun eksikliğini görerek SEÇ-TART sistemini kurmaya karar verdik.

  • Günlük ortalama 120 çeşit sıcak-soğuk yemek, yardımcı yemek ve meze çeşitleri ile üç öğün açık büfe hizmet veren SEÇ-TART, restaurantlar yemekte sınır tanımaksızın Türk ve Dünya mutfağından birçok çeşidi günlük, değişken menülerle sizlere sunmaktadır.
  • Günlük taze et ve sebze çeşitleri ile sizlere en kaliteli yemeklerimizi sunmak ilk önceliğimizdir. Bu ürünleri ve kaliteyi sunarken bir çok yemeği en ekonomik şekilde yiyebilmeniz için uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.
  • Hijyen kuralları bilincine sahip profesyonel ekip ve steril mutfağımızla sizlere özenle hizmet vermekteyiz.
  • Tüm bu hizmetleri sunarken doğru zamanlama ile desteklenen lojistik ekibimizle günün her saati sizlere destek vermekteyiz.
  • Müşterileriniz açısından en önemlisi; "Kepçe Sizde Söz Sizde" sloganıyla yola çıkarak açık büfe sisteminde, istenilen kadar self servis olarak alınıp tartılarak, yemeğin sabit kilogram ile fiyatlandırılarak, fayda/maliyet dengesinin müşteri memnuniyeti yaratmasıdır.
  • SEÇ-TART sistemini tercih eden işletmeler; işletme maliyetlerini azaltarak, hacimli ve standart üretimin avantajlarına sahip, güvenilir bir kurum ile iş birliği yapmanın keyfini sürebilirler.

Büyüyen  ailesinin bir üyesinin de "siz" olmanızdan onur duyarız...